Kadıköy Nakliyat kurumsal firması olarak Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden Eve Nakliyat ev taşıma, ev değişikliği sebeplerinden yapılmaktadır. Mega Kent İstanbul gibi hem iç hem de dış göçün yoğun olduğu büyük şehirlerde daha yoğun şekilde yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat, kadikoy-evden-eve-nakliyat-paketleme-ambalajlama

İstanbul’da her gün yüzlerce belki de binlerce kişi evini taşımaktadır. Ev taşıma, Evden eve nakliyat işlemi gelişi güzel rastgele yapılan bir iş veya işlemden ibaret değildir.

 

Taşınacak Eşyaların Tespiti

Ücretsiz Ekspertiz elemanımız taşınma işlemi öncesi belirlenen adreste Nakliyat eşyalarının sayımı, tespitini yapmaktadır. Eşyalarınızın çeşidine ve büyüklüğüne göre farklı planlamalar yapılabilir. Nakliyat eşyalarının hacmine göre de farklı Evden Eve Nakliyat Fiyatları sunabiliriz.

 

Nakliyat Eşyaların Nakli

Taşınacak evden eve nakliyat eşyalarının tespitinden sonra eşyaların nakli işlemine geçilir. Eşyalarının büyüklüğüne göre farklı araçlar kullanmaktayız. Örneğin 1+1 Ev Eşyaları için küçük boy, 2+1 Ev Eşyaları için orta boy, 3+1 Ev Eşyaları için Büyük boy ve 4+1 Ev eşyaları üzeri nakliyatta da Maxi boy araçlarımızla Evden Eve Nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz. Gereksinin hallerinde ek araçlarla da evden eve nakliyat çalışmasını tamamlıyoruz.

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Garantisi

Taşınacak Evden Eve Nakliyat eşyalarınız Kadıköy Nakliyat güvencesi altındadır. Eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmesini engellemeye yönelik tüm tedbirleri alacağımızı taaddüt ediyoruz.

 

Etiketler: , , ,

2 Comments

  • İstanbul evden eve nakliyat Kiralık Asansör

    Güzel çalışma olmuş elinize emeğinize sağlık

  • Seçkin

    Firmanız çok iyi herkeze tavsiye ederim. Çok kısa zaman önce benim evimi taşıdılar.Kendilerine teşekkür ederim.

  • Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir