Firmamız kadiköy nakliyat siz değerli müşterilerine geçmişten günümüze hizmet vermeye devam etmektedir. Ev taşıma yada ofis taşıma gibi durumlarda bir nakliyat firması tercih etmeniz gerektiğinde , hangi nakliyat firmasını tercih etmelisiniz ? Firmamız kaliteli hizmet olanakları ve uygun ücret imkanlarıyla müşteri memnuniyetini kazanmış bir nakliyat firmasıdır. Yaptığımız her hizmeti başarıyla tamamladık ve nakliyat sektöründe örnek gösterilen bir firma olduk. Sizlerinde eşyalarını evden eve taşımacılıkla ,( parça eşya taşımacılığı ) istediğiniz noktaya taşımaya hazırız.

 

Kadiköy Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı
Kadiköy Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı

 

Neden Kadıköy Nakliyat

Çünkü firmamız garantili hizmet vermektedir. Garantinin koşulu da sigortadır. Firmamız bütün eşyalarınızı değerinden fazla ücrete sigortalar. Firmamız çalışanları alanında uzman personellerden oluşmaktadır. Firmamız kaliteli ve uygun ücretlerle hizmet vermektedir. Yanı sıra firmamız geniş hizmet yelpazesine sahiptir. Verdiğimiz hizmetlerden birini ele alalım : Parça Eşya Taşımacılığı.

 

Parça Eşya Taşımacılığı

Eşyalarınızın çok yada az olması hiç fark etmez. İsterseniz taşıtmak istediğiniz eşya tek parçadan oluşsun. Firmamız parça eşya taşımacılığı ile değerli eşyanızı kısa süre içinde gerekli yere ulaştırılır. Eşyanız dikkatli bir şekilde paketlenir. Paketleme işleminde kullanılan araç ve ambalajlar oldukça kalitelidir. Eşyanız paketlendikten sonra çalışanlarımız tarafından araçlara yerleştirilirler. Parça eşyanız gerekli yere ulaştırıldıktan sonra taşıma işlemi başlar. Eşyanızın çıkartılacağı kat yüksek ise asansörlü taşımacılık kullanılır. Eşyanız dikkatli bir şekilde taşındıktan sonra eşyanın paketten çıkarılma işlemi kısa sürede gerçekleşir. Firmamız eşyanızın kurulumunu isterseniz sağlar. Parça eşya taşımacılığı eşyanın kontrolünden sonra sağlıklı bir şekilde tamamlanır.

Etiketler: , ,

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir