Kadıköy Nakliyat müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Kiralık Nakliyat Depolama hizmetinde farklı çözümler geliştirmektedir. Kadıköy Nakliyat Depomuz 2 Kat ve 40 ayrı güvenlikli, kilitli bölümden oluşmaktadır. Her bölüm kendi içinde 30 metre kareden oluşmaktadır. Nakliyat depomuz 24 saat güvenlikli kameralarla izlenmektedir. Ayrıca dış güvenlik için güvenlik ekibimiz de mevcuttur.

Nakliyat Depolama

İstanbul, Kadıköy, Yakacık ve diğer ilçeler için Kiralık Nakliyat Depolama hizmetinde iddialıyız.

Nakliyat Depolama, Kadıköy Nakliyat Depolama, İstanbul-kadikoy-evden-eve-nakliyat-ambalaj-paketleme-hizmeti-16

İstanbul eşya Depolama alanları kısa vadeli şehir dışına çıkacaklar için en ideal taşınma planları arasındadır. İstanbul’dan diğer şehirlere kısa süreli taşınacaklar için 6 ay 1 yıl gibi sürelerde taşınmak yerine Nakliyat Depolama hizmeti kiralayarak eşyalarını bekletmeleri yararlarına olacaktır. Hem İstanbul gibi bir yerde kullanmayacakları ev için her ay kira vermek mantıklı bir iş değildir. Hem de 6 ay gibi bir sürede 2-3 kez uzun süreli mesafelerde taşınma masrafları fazla olacaktır. Evden Eve Nakliyat ve taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmesi de cabası.

İstanbul Kadıköy Nakliyat Deposuna siz değerli müşterilerimizi bekleriz bizlere Kadıköy nakliyat iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir