KADIKÖY NAKLİYAT

Kadıköy Evden Eve Nakliyat firması olarak Kadıköy merkezli Profesyonel Kurumsal hizmet vermekteyiz. Çeyrek asırlık bir geçmişe sahip firmamız sizleri yılların deneyimiyle buluşturuyor. Müşteri memnuniyetini esas almaktayız ve çözüm odaklı hizmetler geliştirmekteyiz. Geliştirdiğimiz yöntem ve çözümler bizleri diğer firmalardan ayırmaktadır.

 

kadıköy evden eve nakliyat

Geniş araç filosuna sahip ve Kadıköy Nakliyat araç parkında sürekli hazır halde bulundurduğumuz nakliyat araçlarımızla 7/24 hazır halde hizmetinizdeyiz.  Araçlarımız arasında Asansörlü araçlarımız mevcuttur. Bunun yanında her türlü nakliye işleri için farklı çeşitlerde araçlarımız vardır. Örneğin 1 , 1+1, 2+1 3+1, 4+1, 5+1 gibi farklı farklı ebatlarda ve farklı yüklere göre araçlarımız vardır.

 

Yaptığımız işlerde  ne malzemeden ne araçlarımızdan ne de personel sayısından kaçınmayız. Yapılan işin en kaliteli ve en kısa sürede zarar görmeden nasıl yapılacağına odaklanırız. Verdiğimiz hizmetler arasında Sigortalı ve Garantili Nakliyat hizmeti de mevcuttur.

 

Özetle Kadıköy ve İstanbul geneli Profesyonel, Güvenilir, Kurumsal Evden Eve Nakliyat firması arayan müşteriler için tek adres Kadıköy Nakliyat firması olarak biziz!

KADIKÖY NAKLİYAT FARK YARATIR!

Etiketler: , , ,

Evden Eve Nakliyat Teklif Formu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir