Göztepe evden eve nakliyat İstanbul göztepe nakliyat firması Asansörlü Taşıma

Göztepe evden eve nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat firmamız ucuz fiyatlarla kasko sigortalı nakliye, asansörlü evden eve taşıma hizmeti sunar. Göztepe’ de nakliyat şirketi Ev Taşıma, ofis taşıma, villa taşıma, asansörlü nakliye hizmetlerini sözleşmeli olarak yapar. Kalite ve güvenden ödün vermeden faydalı taşıma hizmetleri ile müşterilerimizin her türlü taşıma ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Göztepe evden eve nakliyat İstanbul göztepe nakliyat firması Asansörlü Taşıma

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Yılların tecrübeli ve birikimli firması Kadıköy Nakliyat Göztepe nakliyat firması olarak  Göztepe Evden Eve Nakliyat hizmet bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

istanbul_Kadıköy_Göztepe_Evden_Eve_Nakliyat_Firmaları, Göztepe evden eve nakliyat

Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy İlçesi sınırları içinde bulunan bir mahalledir. İsmini Merdivenköy, Şahkulu dergahının posnişini olan Gözcü Baba’nın türbesinin bulunduğu tepeden aldığı söylenmektedir.

Göztepe İstanbul Kadıköy İlçesine bağlı bir mahalledir.

Göztepe taşıma alanında faaliyet gösteren KADIKÖY NAKLİYAT 1970 yılında çalışmalarına başlayıp devam etse de Kadıköy İstanbul’da kuruldu. Kadıköy Nakliyat faaliyet olarak Nakliyat, Taşımacılık ve Lojistik alanlarında hizmet vermektedir.

Profesyonel Göztepe Evden Eve Nakliyat Şirketi

Her hangi bir sebepten ötürü büro, ofis, veya evinizi taşıma gereksinimi duyarsanız. Örneğin; Memursanız tayininiz çıkar, Öğretmenseniz atamanız çıkar, Geçici görevle farklı bir ile görevlendirmeniz çıkar, İşçisiniz çalışmaya gidersiniz, Öğrencisiniz okumaya gidersiniz bunun gibi bir çok örnek vermek mümkün. Göztepe Evden Eve Nakliyat alanında uzman ve Profesyonel firmasıyız.

Evden Eve Nakliyat ev taşıma ihtiyacından doğsa da zamanla binlerce insansın çalıştığı bir sektör halini almıştır. Ev taşıma süreci her firmaya yaptırılmayacak kadar stresli,  zahmetli ve riskli bir süreçtir. Alanında uzman yılların deneyimli firmaları ile çalışmanızı öneririm.

Kurumsal Göztepe Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti

Göztepe evden eve nakliyat çalışma alanlarımız içerisinde yer alan Kurumsal Nakliyat, ve Kurumsal Taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Gerek resmi ve gerek gayri resmi firma işletmelere, Tüzel kişilikli İşletme, Firma, Şirketler, bankalar, fabrikalar gibi daha bir çok kurumsal oluşum firmaların demirbaşlarının taşınmasında çalışmalarımız devam etmektedir.

İstanbul-kadikoy-evden-eve-nakliyat-ambalaj-paketleme-hizmeti-15

Gzötepe Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi bir lüks değil bizim için bir zorunluluktur. Sizlere tavsiyemiz Evinizi taşımadan önce Nakliyat Sözleşmesi yapınız. Göztepe Evden Eve Nakliyat çalışmalarımızın tümünde Nakliyat sözleşmesi yapmaktayız. Evinizi taşımadan önce gönderdiğimiz Ekspertiz arkadaşımızla görüşüp gerekli önlemleri alınmasını isteyebilir, taşımada kullanılacak ara ve malzemeye karar verebilirsiniz. Nakliyat sözleşmesi tarafsızlık ilkesince düzenlenir verilen hizmet şeffaf bir şekilde yazılır. Tarafların anlaşma hükümleri karşılıklı belirlenir ve her iki taraf da yükümlü kılınır. Her iki taradın da yararına olan bir çalışmadır.

 Göztepe Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat firmaları arasında sigortalı nakliyat hizmeti veren tek firmayız desek yeridir. Öncelikle taşıma esnasında doğabilecek tüm zararlara karşı gerekli tedbirleri alacağımızın sözünü veriyoruz.  Nakliyat sırasında eşyalarınızda oluşabilecek darbelenme, çizilme, kırılma gibi bir çok riske karşı özel ambalajlama kullanmaktayız. Beyaz eşya ve özel parça eşyalarınız var ise ayrıca paketlemekteyiz.

Göztepe Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Megakent İstanbul gibi bir kentte Yüksek katlı binaların ve kulelerin, rezidansların yaygınlaştığı bölgelerde taşıma iş ve işlemlerini kolaylaştırmak ve taşınma sürecini kısaltmak adına Asansörlü Evden Eve Taşımacılık hizmetini tercih etmekteyiz. Çalışma sonucu hem zamandan hem maddi anlamda tasarruf elde etmiş olmaktayız.

İstanbul Kadıköy Göztepe nakliyat firması.

Göztepe Evden Eve Nakliye

Göztepe Nerede ?

Kadıköy Evden Eve Nakliyat sayfası için tıklayınız.

İstanbul-kadikoy-evden-eve-nakliyat-ambalaj-paketleme-hizmeti-5

Evden Eve Nakliyat Eşya Taşıma

Aşama Aşama Evden eve nakliyat eşya taşıma ;

Bu yazımızda siz değerli müşterilerimize evden eve nakliyat eşya taşımayı aşama aşama ayrıntılı bir ve özgün bir şekilde anlatacağız. Kadıköy Nakliyat firmamız aşağıda saydığımız bütün aşamaları profesyonelce uygulamaktadır. Kaliteli hizmet almak ve aşağıdaki aşamaları sizlerin de sağlıklı bir şekilde uygulanmasını istiyorsanız lütfen bize ulaşınız.

 

Evden Eve Nakliyat Eşya Taşıma

-Taşımanın olacağı tarihten tarihten en az 3 gün önce firmamızla iletişime geçip ekspertiz arkadaşımıza haber veriniz.
-Taşımanın yapılacağı tarihten en az 1 gün önce de eşyalarınızın paketlenmesi gerekmektedir.
-Taşımayı yapacak olan nakliyat ekibinde mobilyacı, tesisatçı, ve teknik elemanlardan en az 1 personelin bulunması gerekmektedir.
-Beyaz eşyalarınız özel olarak ambalajlanıp paketlen melidir. Taşınma bitiminde tekrar montaj ve kurulum yapılarak yerleştirilmelidir.

 

Evden Eve Nakliyat Eşya Taşıma - İstanbul-kadikoy-evden-eve-nakliyat-ambalaj-paketleme-hizmeti-5

Kadıköy Nakliyat Eşya Paketleme

-Mobilya montaj elemanı tarafından mobilyalarınız sökülerek ayrı ayrı paketlen melidir. Tekrar taşınılacak yerde montaj yapılarak kurulum sağlanmalıdır.

 

-Kırılacak eşya peteklerinin üzerine “Kırılacak Eşya” yazılarak taşıma yapılmalıdır, bu sayede nakliyat elemanlarımız paketlerin ayrımını yapabilirler ve eşyalarınız zarar görmez.
-Takım elbise, abiye ve özel kıyafetleriniz var ise firmamıza ait özel elbise dolabımız kullanılarak taşınabilir.

Kadliteli evden eve nakliyat firması arayanların doğru adresi Kadıköy Nakliyat firmamızdır.
 

 

 

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmamıza buraya tıklayarak gerekli iletişimi sağlayabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Sigortalı-Evden-Eve-Nakliyat-Kadıköy-İstanbul

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Kadıköy Evden Eve Nakliyat olarak tüm ofis, iş yeri ve Ev Taşıma çalışmalarımızda Sigortalı Evden Eve Taşımacılık hizmeti vermekteyiz. KADIKÖY NAKLİYAT taşıma öncesi eşyalarınızı bedelinin üzerinde bir fiyatla sigortalatmak tadır.

 

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Ne İşe Yarar ?

Evden Eve Nakliyat aşamasında taşınan eşyaların çizilme, kırılma ve darbe alma gibi riskler nedeniyle doğabilecek zararlara karşın bir önlemdir. Müşterilerimizin yararına olan bu hizmeti ücretsiz sunuyoruz.

kadıköy-sigortalı-garantili-evden-eve-nakliyat

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık sizin için Garantili Evden Eve Nakliyat demektir. Eşyalarınız sizler için belki de yılların emeği anlamını taşımaktadır. Siz değerli müşterilerimizin emeğini önemseyerek doğabilecek tüm zararları karşılıyoruz.

 

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık kapsamında tüm gerekli koruyucu tedbirleri de almaktayız. Başka bir firmayla çalıştığınızı varsayalım; eşyalarınızın kırılması durumunda yapılacak çok da bir şey olmaz. Ucuza taşıyayım derken binlerce kat zarar edebilirsiniz.

Yani özetle nakliye eşyalarınızın taşınmasında Kadıköy Nakliyat firmamızı tercih edin siz de karlı çıkın kazanın.

 

kadıköy-evden-eve-nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Nakliyat kurumsal firması olarak Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden Eve Nakliyat ev taşıma, ev değişikliği sebeplerinden yapılmaktadır. Mega Kent İstanbul gibi hem iç hem de dış göçün yoğun olduğu büyük şehirlerde daha yoğun şekilde yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat, kadikoy-evden-eve-nakliyat-paketleme-ambalajlama

İstanbul’da her gün yüzlerce belki de binlerce kişi evini taşımaktadır. Ev taşıma, Evden eve nakliyat işlemi gelişi güzel rastgele yapılan bir iş veya işlemden ibaret değildir.

 

Taşınacak Eşyaların Tespiti

Ücretsiz Ekspertiz elemanımız taşınma işlemi öncesi belirlenen adreste Nakliyat eşyalarının sayımı, tespitini yapmaktadır. Eşyalarınızın çeşidine ve büyüklüğüne göre farklı planlamalar yapılabilir. Nakliyat eşyalarının hacmine göre de farklı Evden Eve Nakliyat Fiyatları sunabiliriz.

 

Nakliyat Eşyaların Nakli

Taşınacak evden eve nakliyat eşyalarının tespitinden sonra eşyaların nakli işlemine geçilir. Eşyalarının büyüklüğüne göre farklı araçlar kullanmaktayız. Örneğin 1+1 Ev Eşyaları için küçük boy, 2+1 Ev Eşyaları için orta boy, 3+1 Ev Eşyaları için Büyük boy ve 4+1 Ev eşyaları üzeri nakliyatta da Maxi boy araçlarımızla Evden Eve Nakliyat işlemini gerçekleştiriyoruz. Gereksinin hallerinde ek araçlarla da evden eve nakliyat çalışmasını tamamlıyoruz.

 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Garantisi

Taşınacak Evden Eve Nakliyat eşyalarınız Kadıköy Nakliyat güvencesi altındadır. Eşyalarınızın taşıma esnasında zarar görmesini engellemeye yönelik tüm tedbirleri alacağımızı taaddüt ediyoruz.