kadıköy-nakliyat-Göztepe Evden Eve Nakliayt

Uluslararası Nakliyat

Kadıköy Nakliyat, Uluslararası Nakliyat hizmetinde düzenli ve sağlıklı organize olabilmesi için İstanbul Kadıköy büro ve deposu ile lojistik hizmetleri vermektedir. Gönderici firmalar ve şahıslarla sürekli irtibat halinde olup nakliyenin sipariş şartlarına göre uygun bilgi ve belgelerin hazırlanması, Nakliyat depolama ve nakliyenin  yola çıkartılması, varışı ve yukarıda tüm sözünü ettiğimiz Uluslararası evden eve nakliyat, lojistik hizmetlerin her safhasında müşteriyi bilgilendirmesi transit bekleme süresi ve garantisi verilmesi hizmetlerimiz arasındadır.

 

Türkiye merkezli Uluslararası Nakliyat taşımalarında, Dünya’nın her noktasındaki ülkelere ulaşabilme imkanını bir ya da birbiri ile bağlantılı Uluslararası Nakliyat modellerini kullanmak suretiyle en kısa zaman ve en düşük maliyet fırsatlarını yaratarak kurumların hizmetine sunar.

KADIKÖY NAKLİYAT ULUSLARARASI NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ

Uluslararası Nakliyat fuar taşımacılığı,
▪ Uluslararası evden eve eşya taşıma ,
▪ Güçlü firma ağı ile taşıma ve son depolama hizmetleri ,
▪ Gümrükleme alanında deneyimli bir kadro ile ayrıcalıklı hizmet ,
▪ Havayoluyla tüm dünyaya ithalat ve ihracat nakliyesi ,
▪ İstanbul merkezli Gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri ,
▪ İhracat ve ithalat işlemlerinde lojistik destek servisimiz,
▪ Proje taşımacılığı ,Avrupa`nın her noktasından yatırım malzemeleri, özel uzmanlık gerektiren ağır parça ve komple fabrika taşımaları,
▪ Taşınan tüm ürünlere sigorta güvencesi. Nakliye sigortası,
▪ Deniz yoluyla tüm dünya limanlarına komple yada adetli konteyner ve kargo taşımcılığı

 

Kadıköy Nakliyat deneyimli profesyonel kadrosuyla 7/24 Uluslararası Nakliyat ve Lojistik çalışmaları için hizmetinizdedir.

Uluslararası Nakliyat