Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Hizmetlerimiz
Haber & Duyuru
Hizmet Bölgelerimiz
Yararlı Bilgiler

Sigortalı Nakliyat

Tarih: 24 Şubat 2016 | Kategori: Evden Eve Nakliyat, Hizmetlerimiz, Nedir ? | Ziyaret: 2.617 kez

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat, kadıköy sigortalı nakliyat, kadıköy-sigortalı-garantili-evden-eve-nakliyatİstanbul Kadıköy Sigortalı Nakliyat

 

Kadıköy evden eve nakliyat firmasıyla yapacağınız tüm taşıma işlemleri KADIKÖY NAKLİYAT güvencesi altında Sigortalı Nakliyat hizmetimiz kasamında sigortalanır. Eşyalarınız hasarsız bir biçimde eşyalarınız sizin belirlediğiniz yeni adresinize taşınır. Tevekkül ALLAH! Tedbirden her türlü riski sıfıra indirmeye çalışan Kadıköy Nakliyat, sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm tedbirleri almayı taahhüt eder.

 

Başta Kadıköy Evden Eve Nakliyat ve diğer bölgeler olmak üzere İstanbul ve Tüm Türkiye’de yaptığımız taşımacılık iş ve işlemlerinde doğabilecek her hangi bir zarardan mes’ul olduğumuz peşinen kabul etmekteyiz. Eşyalarınız Sigortalı Nakliyat bedeli daha önce ekspertiz elemanı tarafından belirlenmiştir. Kadıköy Nakliyat anlaşmalı Sigorta Poliçesi kapsamında tüm zararlarınız karşılanır.

 

Yirmi yılı aşkın bir süredir evden eve nakliyat, ofis ve şirket taşımacılığı yapan firmamız bu güne kadar % 100 Müşteri memnuniyetiyle sorunsuz bir nakliyat firması olduğunu göstermiştir.

Yıllarca sürecek bir dostluğa Merhaba!
Kadıköy Nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için Teşekkürler.

 

Tasarım - Kodlama : Web Sahnesi